အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PI6CB18200ZDIEX |
| LIXINC Part # | PI6CB18200ZDIEX |
| ထုတ်လုပ်သူ | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › နာရီ/အချိန် - နာရီကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ |
| ဖော်ပြချက် | CLOCKBUFFERV-QFN4040-24 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PI6CB18200ZDIEX PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PI6CB18200ZDIEX |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Fanout Buffer (Distribution) |
| အမျိုးအစားခွဲ: | နာရီ/အချိန် - နာရီကြားခံများ၊ ယာဉ်မောင်းများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| အချိုး - အဝင်: အထွက်: | 2:4 |
| ကွဲပြားမှု - အဝင်အထွက်: အထွက်: | No/Yes |
| ထည့်သွင်းမှု: | CMOS |
| အထွက်: | HCSL |
| ကြိမ်နှုန်း - အများဆုံး: | 125 MHz |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 1.7V ~ 1.9V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 24-TQFN (4x4) |
| MC10EL15DR2G | LOW SKEW CLOCK DRIVER, 10EL SERI | 9527 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8SLVD1204-33NLGI8 | IC CLK BUFFER 2:4 2GHZ 16VFQFN | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7B991-7JI | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY58034UMG-TR | IC CLK BUFFER 2:6 7.5GHZ 32MLF | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD246JY | IC CLK BUFFER 1:1 25KHZ | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 49FCT3805APYG | IC CLOCK BUFFER 1:5 20SSOP | 1687 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI53344-B-GM | 2:10 LVDS BUFFER (1.25GHZ), 2:1 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZL40292LDF1 | BUFFER W/ULTRA LOW ADDITIVE JITT | 2737 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5330H-B00222-GMR | IC CLK BUFFER 1:8 SSTL 24QFN | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74FCT38074SCMGI | MULTIMKT-TIMING | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LMH1982SQ | PLL BASED CLOCK DRIVER, 1982 SER | 1026 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 870S204BGLFT | IC CLK BUFFER 2:4 300MHZ 20TSSOP | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY2CC810OXI-1T | LOW SKEW CLOCK DRIVER | 11021 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10978 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.42500 | $1.425 |
| 3500 | $1.34434 | $4705.19 |
| 7000 | $1.29455 | $9061.85 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။