အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ASM3P2872AF-06OR |
| LIXINC Part # | ASM3P2872AF-06OR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › နာရီ/အချိန်ဇယား - နာရီမီးစက်များ၊ plls၊ ကြိမ်နှုန်းပေါင်းစပ်မှု |
| ဖော်ပြချက် | CLOCK GENERATOR |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ASM3P2872AF-06OR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ASM3P2872AF-06OR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| အမျိုးအစားခွဲ: | နာရီ/အချိန်ဇယား - နာရီမီးစက်များ၊ plls၊ ကြိမ်နှုန်းပေါင်းစပ်မှု |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| pll: | Yes |
| ထည့်သွင်းမှု: | Crystal |
| အထွက်: | CMOS |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| အချိုး - အဝင်: အထွက်: | 1:1 |
| ကွဲပြားမှု - အဝင်အထွက်: အထွက်: | No/No |
| ကြိမ်နှုန်း - အများဆုံး: | 30MHz |
| ပိုင်းခြား/အမြှောက်: | Yes/No |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.375V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-TSOP |
| SI5350A-B05242-GMR | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5335B-B06102-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5335D-B08674-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5350A-B05598-GT | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 10MSOP | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5332D-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER MODE 32QFN | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5335B-B07872-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CYFCT399ATSOC | CLOCKS | 3261 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCS1P2192AG-08SR | VIDEO CLOCK GENERATOR | 20986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| W312-02H | PROGRAMMABLE OVERCLOCK SOLUTION | 19392 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 2308-1HPGG8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SI5335D-B06722-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P5P2308AF-1H16SR | PLL CLOCK DRIVER | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CDC906PWR | IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 49299 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.20000 | $1.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။