အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | DSC400-0133Q0128KI1T |
| LIXINC Part # | DSC400-0133Q0128KI1T |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › နာရီ/အချိန်ဇယား - နာရီမီးစက်များ၊ plls၊ ကြိမ်နှုန်းပေါင်းစပ်မှု |
| ဖော်ပြချက် | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | DSC400-0133Q0128KI1T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | DSC400-0133Q0128KI1T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Clock Generator |
| အမျိုးအစားခွဲ: | နာရီ/အချိန်ဇယား - နာရီမီးစက်များ၊ plls၊ ကြိမ်နှုန်းပေါင်းစပ်မှု |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | DSC400 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| pll: | Yes |
| ထည့်သွင်းမှု: | Clock |
| အထွက်: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| အချိုး - အဝင်: အထွက်: | 2:4 |
| ကွဲပြားမှု - အဝင်အထွက်: အထွက်: | No/Yes |
| ကြိမ်နှုန်း - အများဆုံး: | 176.875MHz |
| ပိုင်းခြား/အမြှောက်: | Yes/No |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.25V ~ 3.6V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-QFN (5x3.2) |
| PI6C49004AAEX | CLOCK GENERATOR TSSOP-56 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5P35023B-601NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8A34043BNBG8 | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5L35021-001NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8A34043E-001NBG | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX852BB0030 | IC SYNTH MODULE 38LGA | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5P35023B-005NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5P35023-121NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSC400-1111Q0160KE2 | OSC MEMS LOW PWR LVCMOS | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY28419OXC | IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5P35021B-160NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8A34011BAJG | IC PORT SYNCHRONIZER 144CABGA | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 91718BMLF | IC CLOCK MANANGEMENT | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10841 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။