အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 8N4Q001LG-0115CDI8 |
| LIXINC Part # | 8N4Q001LG-0115CDI8 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › နာရီ/အချိန်ဇယား - ပရိုဂရမ်မာချိန်မာများနှင့် တုန်ခါမှုများ |
| ဖော်ပြချက် | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 8N4Q001LG-0115CDI8 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 8N4Q001LG-0115CDI8 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Clock Oscillator |
| အမျိုးအစားခွဲ: | နာရီ/အချိန်ဇယား - ပရိုဂရမ်မာချိန်မာများနှင့် တုန်ခါမှုများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | FemtoClock® NG |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ရေတွက်: | - |
| အကြိမ်ရေ: | 175MHz |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.375V ~ 2.625V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 155 mA |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-CLCC |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-CLCC (7x5) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| 8N3Q001FG-0130CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3Q001LG-0166CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV75FC-0123CDI | IC OSC VCXO 669.326582MHZ 6-CLCC | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV75EC-0152CDI | IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCC | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4Q001EG-1145CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3DV85FC-0130CDI | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3DV85EC-0114CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3DV85FC-0015CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3DV85FC-0114CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV76LC-0119CDI | IC OSC VCXO 533MHZ 6-CLCC | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV76LC-0126CDI8 | IC OSC VCXO 19.2MHZ 6-CLCC | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV76LC-0098CDI | IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCC | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV76LC-0006CDI | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10906 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။