အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 8N4DV85FC-0168CDI |
| LIXINC Part # | 8N4DV85FC-0168CDI |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › နာရီ/အချိန်ဇယား - ပရိုဂရမ်မာချိန်မာများနှင့် တုန်ခါမှုများ |
| ဖော်ပြချက် | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 8N4DV85FC-0168CDI PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 8N4DV85FC-0168CDI |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | VCXO |
| အမျိုးအစားခွဲ: | နာရီ/အချိန်ဇယား - ပရိုဂရမ်မာချိန်မာများနှင့် တုန်ခါမှုများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | FemtoClock® NG |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ရေတွက်: | - |
| အကြိမ်ရေ: | 74.25MHz, 74.174MHz |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.375V ~ 2.625V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 136 mA |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 6-CLCC |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 6-CLCC (7x5) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| 8N3SV76AC-0142CDI8 | IC OSC VCXO 120MHZ 6-CLCC | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV75LC-0082CDI | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV75FC-0036CDI | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV75KC-0043CDI | IC OSC VCXO 496MHZ 6-CLCC | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4QV01FG-2163CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z84C3008FEC | IC OSC CTC 8MHZ 44-QFP | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV76KC-0083CDI8 | IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV76FC-0173CDI8 | IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCC | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV75EC-0096CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3DV85LC-0049CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3QV01EG-0074CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N3SV76BC-0112CDI | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 8N4SV75EC-0007CDI8 | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10988 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။