အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CS4340-KSZR |
| LIXINC Part # | CS4340-KSZR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - adcs/dacs - အထူးရည်ရွယ်ချက် |
| ဖော်ပြချက် | STEREO DAC FOR AUDIO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CS4340-KSZR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CS4340-KSZR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | DAC, Audio |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - adcs/dacs - အထူးရည်ရွယ်ချက် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | Popguard® |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ချန်နယ်အရေအတွက်: | 2 |
| ကြည်လင်ပြတ်သားမှု (bits): | 24 b |
| နမူနာနှုန်း (တစ်စက္ကန့်လျှင်): | 96k |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ဗို့အားထောက်ပံ့မှုအရင်းအမြစ်: | Single Supply |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 2.7V ~ 3.6V, 5V |
| Operating အပူချိန်: | -10°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-SOIC |
| LDC2114PWR | LDC2114 - 4-CHANNEL HMI INDUCTIV | 3404 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX180BCPL+ | IC DAS 12BIT 100K 40DIP | 71110 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AMC1303M0520DWV | IC ISOLATED MOD 16BIT 78K 8SOIC | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX192BCPP+ | IC DAS/ADC 10BIT 133K 20DIP | 1412766 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5962-9561501MLA | DATA ACQUISITION SYS (AD7890-10) | 2129 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TDA8787AHL/C3,151 | ADC 10BIT 18MSPS 48-LQFP | 1356 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1289CCSW#PBF | IC DAS 12BIT 25K 20SOIC | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCM1704U | DAC, SERIAL INPUT | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX186DEWP | 8-CHANNEL, SERIAL 12-BIT ADCS | 1184 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7401YRWZ-REEL7 | IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCM1807PWR | IC ADC/AUDIO 24BIT 96K 14TSSOP | 1578 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS4382-KQZR | 192 KHZ 8-CH DAC | 8928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS5341-CZZ | IC ADC/AUDIO 24BIT 192K 16TSSOP | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16842 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.55000 | $2.55 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။