အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TLC2543CFNG3 |
| LIXINC Part # | TLC2543CFNG3 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ဖော်ပြချက် | IC ADC 12BIT SAR 20PLCC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TLC2543CFNG3 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TLC2543CFNG3 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 12 |
| နမူနာနှုန်း (တစ်စက္ကန့်လျှင်): | 66k |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 11 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Single Ended |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | MUX-S/H-ADC |
| အချိုး - s/h:adc: | 1:1 |
| a/d converters အရေအတွက်: | 1 |
| ဗိသုကာပညာ: | SAR |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 5V |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-LCC (J-Lead) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-PLCC (9x9) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| LTC2453IDDB#TRMPBF | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFN | 1236 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7829BRUZ-1 | IC ADC 8BIT PIPELINED 28TSSOP | 1050 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS7828EB/2K5G4 | IC ADC 12BIT SAR 16TSSOP | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS7280IPW | IC ADC 14BIT SAR 16TSSOP | 1789 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7870JN | 12-BIT SAR PARALLEL ADC | 1400 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2495CUHF#TRPBF | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 38QFN | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7864ASZ-1REEL | IC ADC 12BIT SAR 44MQFP | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1202AEPP | 8-CHANNEL, SERIAL, 12-BIT ADC | 1463 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7714YRU | AD7714 - 24-BIT SIGMA-DELTA, SIG | 1631 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP3302T-BI/ST | IC ADC 13BIT SAR 14TSSOP | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX7572KCWG12 | MX7572 CMOS 12-BIT ADC | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS7822UBG4 | ADS7822 12-BIT, 200KSPS MICRO PO | 1057 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2230CUP#TRPBF | IC ADC 10BIT PIPELINED 64QFN | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10938 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.31283 | $9.31283 |
| 92 | $9.31283 | $856.78036 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။