အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MCP33131D-10-E/MN |
| LIXINC Part # | MCP33131D-10-E/MN |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ဖော်ပြချက် | IC ADC 16BIT SAR 10TDFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MCP33131D-10-E/MN PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MCP33131D-10-E/MN |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | Automotive, AEC-Q100 |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 16 |
| နမူနာနှုန်း (တစ်စက္ကန့်လျှင်): | 1M |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 1 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Differential |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | ADC |
| အချိုး - s/h:adc: | 0:1 |
| a/d converters အရေအတွက်: | 1 |
| ဗိသုကာပညာ: | SAR |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 1.7V ~ 1.9V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 1.7V ~ 5.5V |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 10-TDFN (3x3) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| AD7864ASZ-3 | ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1 | 1238 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS823E/1K | ADS823 10-BIT, 60-MSPS ANALOG-TO | 3328 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADC3441IRTQT | ADC3441 QUAD-CHANNEL, 14-BIT, 25 | 1076 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7865YSZ-1 | IC ADC 14BIT SAR 44MQFP | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1865LIMS#PBF | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1415AEWE+ | 16-BIT 2-CHAN, SIGMA-DELTA ADC | 3000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1854IG#PBF | IC ADC 12BIT SAR 28SSOP | 1155 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2391IUK-16#TRPBF | IC ADC 16BIT SAR 48QFN | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX11616EEE+T | IC ADC 12BIT SAR 16QSOP | 1877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS8332IBRGET | IC ADC 16BIT SAR 24VQFN | 7797581 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7686BRMZ | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP | 1087 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2379CMS-18#PBF | IC ADC 18BIT SAR 16MSOP | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD779JNZ | IC ADC 14BIT 28DIP | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10849 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.73000 | $7.73 |
| 25 | $6.43895 | $160.97375 |
| 100 | $5.86113 | $586.113 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။