အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LTC2361IS6#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC2361IS6#TRPBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ဖော်ပြချက် | IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LTC2361IS6#TRPBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LTC2361IS6#TRPBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 12 |
| နမူနာနှုန်း (တစ်စက္ကန့်လျှင်): | 250k |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 1 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Single Ended |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | S/H-ADC |
| အချိုး - s/h:adc: | 1:1 |
| a/d converters အရေအတွက်: | 1 |
| ဗိသုကာပညာ: | SAR |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 2.35V ~ 3.6V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 2.35V ~ 3.6V |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | TSOT-23-6 |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| MX7821KR | MX7821 8-BIT ADC WITH T/H | 3208 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7707BRZ | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 20SOIC | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS62P23IRGCR | ADS62P23 DUAL-CHANNEL, 12-BIT, 8 | 66850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1039AEEE | 12-CHANNEL SERIAL 8-BIT ADC | 3239 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1202BCPP+ | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD9609BCPZRL7-65 | IC ADC 10BIT PIPELINED 32LFCSP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7579AQ | 8-BIT SAR ADC, 2 CHANNEL | 1500 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS1212P | ADC, DELTA-SIGMA, 22-BIT | 1552 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1031BETI+ | IC ADC 10BIT SAR 28TQFN | 53622 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX7575JP+ | IC ADC 8BIT SAR 20PLCC | 492162 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1865IMS#TRPBF | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL26320FBZ-T7A | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7982BRMZRL7 | IC ADC 18BIT SAR 10MSOP | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10911 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.53500 | $2.535 |
| 2500 | $2.47782 | $6194.55 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။