အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AD7993BRUZ-1REEL |
| LIXINC Part # | AD7993BRUZ-1REEL |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ဖော်ပြချက် | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AD7993BRUZ-1REEL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AD7993BRUZ-1REEL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 10 |
| နမူနာနှုန်း (တစ်စက္ကန့်လျှင်): | 188k |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 4 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Single Ended |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | I²C |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | MUX-S/H-ADC |
| အချိုး - s/h:adc: | 1:1 |
| a/d converters အရေအတွက်: | 1 |
| ဗိသုကာပညာ: | SAR |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 2.7V ~ 5.5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 2.7V ~ 5.5V |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-TSSOP |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ADS9110IRGET | ADS9110 18-BIT, 2-MSPS, 1-CH SAR | 3112 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1400IS8#TRPBF | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2180CUP#TRPBF | IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFN | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS1220IRVAT | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16VQFN | 208710910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD9627BCPZ-105 | 2 CH 12-BIT ADC, PARALLEL | 1325 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADC124S021CIMMX/NOPB | IC ADC 12BIT SAR 10VSSOP | 2140 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1240BESA+T | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC | 3473 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KAD5512HP-25Q48 | IC ADC 12BIT SAR 48QFN | 1660 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS42JB49IRGCT | IC ADC 14BIT PIPELINED 64VQFN | 1045 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7993BRU-0 | 10-BIT SAR ADC, 4 CHANNEL | 8237 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2171IUKG-12#PBF | IC ADC 12BIT PIPELINED 52QFN | 1038 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS7881IPFBT | IC ADC 12BIT SAR 48TQFP | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS5272IPFP | IC ADC 12BIT PIPELINED 80HTQFP | 1035 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10978 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.94500 | $3.945 |
| 2500 | $3.89458 | $9736.45 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။