အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AS1522-T |
| LIXINC Part # | AS1522-T |
| ထုတ်လုပ်သူ | ams |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ဖော်ပြချက် | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AS1522-T PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AS1522-T |
| အမှတ်တံဆိပ်: | ams |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - analog to digital converters (adc) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | ams |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| bits အရေအတွက်: | 10 |
| နမူနာနှုန်း (တစ်စက္ကန့်လျှင်): | 400k |
| သွင်းအားစုအရေအတွက်: | 2, 4 |
| ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | S/H-ADC |
| အချိုး - s/h:adc: | 1:1 |
| a/d converters အရေအတွက်: | 1 |
| ဗိသုကာပညာ: | SAR |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External, Internal |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 5V |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-TSSOP |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| MAX170DMJA | SERIAL OUTPUT, 5.6AUS, 12-BIT AD | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX162BENG | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HI5812JIP | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1294ACEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX159BEUA | IC ADC 10BIT SAR 8UMAX | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KAD2710C-27Q68 | IC ADC 10BIT PIPELINED 68QFN | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HI5767/6IBZ | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1202BEAP | IC ADC 12BIT SAR 20SSOP | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD9059BRS-REEL | IC ADC 8BIT FLASH 28SSOP | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX176BCWE | IC ADC 12BIT SAR 16SOIC | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX188DCPP | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX1291BCEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADS8402IBPFBRG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10960 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။