အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | X9421WV14IZT1 |
| LIXINC Part # | X9421WV14IZT1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Intersil (Renesas Electronics America) |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ် စွမ်းရည်မြှင့်စက်များ |
| ဖော်ပြချက် | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | X9421WV14IZT1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | X9421WV14IZT1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ် စွမ်းရည်မြှင့်စက်များ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| စီးရီး: | XDCP™ |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| သွယ်သော: | Linear |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Potentiometer |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 1 |
| နှိပ်ခြင်းအရေအတွက်: | 64 |
| ခုခံမှု (ohms): | 10k |
| ကြားခံ: | SPI |
| မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Non-Volatile |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 5V |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Selectable Address |
| သည်းခံမှု: | ±20% |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း (အမျိုးအစား): | ±300ppm/°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-TSSOP |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| ခုခံမှု - wiper (ohms) (ရိုက်ထည့်): | 40 |
| DS1869-100 | IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8DIP | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X9279TV14-2.7T1 | IC DGT POT 100KOHM 256TP 14TSSOP | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL22414WFU10Z-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X93255UV14IT1 | IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 14TSSOP | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL23348UFRZ | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 20QFN | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT5126ZI-10-GT3 | IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8MSOP | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X9261TS24Z | IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CAT5113YI50 | IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8TSSOP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL23318UFUZ-T7A | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 10MSOP | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X9315USI-2.7 | IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOIC | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS1868S-050/T&R | IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 16SOIC | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X9420WP16 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16DIP | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| X9421WS16IZ | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10979 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။