အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TLV5610IPW |
| LIXINC Part # | TLV5610IPW |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ဖော်ပြချက် | IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TLV5610IPW PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TLV5610IPW |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 12 |
| d/a converters အရေအတွက်: | 8 |
| ဖြေရှင်းချိန်: | 7µs |
| output အမျိုးအစား: | Voltage - Buffered |
| ကွဲပြားမှုအထွက်: | No |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.5 |
| ဗိသုကာပညာ: | String DAC |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-TSSOP |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| LTC2657BIUFD-L16#PBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 1053 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC8760IPWP | IC DAC 16BIT V OR A-OUT 24HTSSOP | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC8550IDGKT | IC DAC 16BIT V-OUT 8VSSOP | 1743 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1446LIS8#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5668BRUZ-3REEL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC121C081CISDX/NOPB | IC DAC 12BIT V-OUT 6WSON | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2632HTS8-HI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC703KU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1582 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC7528CFNR | TLC7528 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 10926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2637HMS-HMX12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 16MSOP | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC7226IN | IC DAC 8BIT V-OUT 20DIP | 3044 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2751IUHF-14#TRPBF | IC DAC 14BIT A-OUT 38QFN | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PM7528HSRZ | 8-BIT BUFFERED MULTIPLYING DAC | 6873 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11315 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.86000 | $21.86 |
| 10 | $20.16166 | $201.6166 |
| 70 | $19.25510 | $1347.857 |
| 140 | $17.21630 | $2410.282 |
| 560 | $15.63057 | $8753.1192 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။