အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX549ACPA+ |
| LIXINC Part # | MAX549ACPA+ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Maxim Integrated |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ဖော်ပြချက် | IC DAC 8BIT V-OUT 8DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX549ACPA+ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX549ACPA+ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Maxim Integrated |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Maxim Integrated |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 8 |
| d/a converters အရေအတွက်: | 2 |
| ဖြေရှင်းချိန်: | 4µs (Typ) |
| output အမျိုးအစား: | Voltage - Unbuffered |
| ကွဲပြားမှုအထွက်: | No |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 2.5V ~ 5.5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | -, ±0.9 (Max) |
| ဗိသုကာပညာ: | R-2R |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-PDIP |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| AD5675ACPZ-REEL7 | AD5675 - 16-BIT OCTAL I2C NANODA | 2676 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2656BCUFD-L16#TRPBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5761RBCPZ-RL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16LFCSP | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HI20201JCB-T | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1733 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP4706A0T-E/MAY | IC DAC 8BIT V-OUT 6DFN | 1074 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2634IUD-LZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX521AEWG+ | IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC | 1062 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5311BRMZ-REEL7 | AD5311 - 2.5V TO 5.5V, 120UA, 2- | 9880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5251BCAP+ | IC DAC 10BIT V-OUT 20SSOP | 18220120 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5815AAUD+ | 12-BIT, FOUR CHANNEL, VOLTAGE DA | 14400 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC7628CDW | IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC | 1036 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2632HTS8-LX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLC7628CN | TLC7628 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 1895 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 164239 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.63000 | $6.63 |
| 10 | $5.98656 | $59.8656 |
| 50 | $5.70854 | $285.427 |
| 100 | $4.95663 | $495.663 |
| 250 | $4.77360 | $1193.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။