အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AD5555CRUZ |
| LIXINC Part # | AD5555CRUZ |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ဖော်ပြချက် | IC DAC 14BIT A-OUT 16TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AD5555CRUZ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AD5555CRUZ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 14 |
| d/a converters အရေအတွက်: | 2 |
| ဖြေရှင်းချိန်: | 500ns (Typ) |
| output အမျိုးအစား: | Current - Unbuffered |
| ကွဲပြားမှုအထွက်: | No |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | SPI |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| ဗိသုကာပညာ: | R-2R |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-TSSOP |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| DAC8564IDPW | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 1432 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5412AREZ | IC DAC 12BIT V OR A-OUT 24TSSOP | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2633CTS8-HZ10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7397ARUZ-REEL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 24TSSOP | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2635CMSE-HMI12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC8562FPZ | +5 VOLT, PARALLEL INPUT 12-BIT D | 1733 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5625RBCPZ-REEL7 | AD5625 - QUAD, 12-BIT NANODAC WI | 3748 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC8413FP | QUAD 12-BIT VOLTAGE OUTPUT DAC | 8598 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2634CUD-LMI8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5669RBCPZ-1-RL7 | AD5669 - D/A CONVERTER, SERIAL I | 5695 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2756BCG#TRPBF | IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5648ARUZ-2REEL7 | IC DAC 14BIT V-OUT 16TSSOP | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5024BRUZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 2688 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11200 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.16000 | $18.16 |
| 96 | $15.99568 | $1535.58528 |
| 192 | $14.09346 | $2705.94432 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။