အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | HI5731BIPZ |
| LIXINC Part # | HI5731BIPZ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ဖော်ပြချက် | DAC, PARALLEL, WORD INPUT |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | HI5731BIPZ PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | HI5731BIPZ |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| bits အရေအတွက်: | 12 |
| d/a converters အရေအတွက်: | 1 |
| ဖြေရှင်းချိန်: | 20ns (Typ) |
| output အမျိုးအစား: | Current - Unbuffered |
| ကွဲပြားမှုအထွက်: | Yes |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | Parallel |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External, Internal |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | ±5V |
| inl/dnl (lsb): | 0.75, 0.5 |
| ဗိသုကာပညာ: | R-2R, Segmented DAC |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 28-PDIP |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| MCP4821T-E/MC | IC DAC 12BIT V-OUT 8DFN | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7233AN | DAC,SERIAL INPUT LOADING | 1770 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2636IMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2637HMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5512EUA+ | IC DAC 8BIT V-OUT 8UMAX | 79787 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2640HTS8-LM10#TRMPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 1407 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC7802KUG4 | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5302EUA+T | IC DAC 12BIT V-OUT 8UMAX | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD9751ASTZRL | D/A CONVERTER, PARALLEL, WORD IN | 8408 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD5675RBCPZ-RL | IC DAC 16BIT V-OUT 20LFCSP | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX538ACSA+ | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 1125 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2637HDE-LMX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 14DFN | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MX7524JEPE+ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 12158 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12950 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $33.43000 | $33.43 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။