အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LTC2655CUF-L12#PBF |
| LIXINC Part # | LTC2655CUF-L12#PBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ဖော်ပြချက် | IC DAC 12BIT V-OUT 20QFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LTC2655CUF-L12#PBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LTC2655CUF-L12#PBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ဒေတာရယူခြင်း - ဒစ်ဂျစ်တယ်မှ အန်နာလိုပြောင်းစက်များ (dac) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| bits အရေအတွက်: | 12 |
| d/a converters အရေအတွက်: | 4 |
| ဖြေရှင်းချိန်: | 3.9µs (Typ) |
| output အမျိုးအစား: | Voltage - Buffered |
| ကွဲပြားမှုအထွက်: | No |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ်: | I²C |
| ကိုးကားအမျိုးအစား: | External, Internal |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု, analog: | 2.7V ~ 5.5V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး၊ ဒစ်ဂျစ်တယ်: | 2.7V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | ±0.5, ±0.1 |
| ဗိသုကာပညာ: | - |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-QFN (4x4) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| MAX5362LEUK+T | IC DAC 6BIT V-OUT SOT23-5 | 18023350 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2635HMSE-HMI12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PM7545FPCZ | 12 BIT PARALLEL INPUT CMOS DAC | 9407 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC7615E/1K | IC DAC 12BIT V-OUT 20SSOP | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC8162SDSCT | IC DAC 14BIT V-OUT 10WSON | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP47FEB04-20E/ST | QUAD CHANNEL, 8-BIT, EEPROM, I2C | 1392 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD7541AKPZ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 22073 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DAC7801LU/1K | DAC, PARALLEL, 8 BITS INPUT | 1839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCP47FVB12A2T-E/ST | IC DAC 10BIT V-OUT 8TSSOP | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2634IUD-LMI10#PBF | IC DAC 10BIT V-OUT 16QFN | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2637CMS-LMI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT 16MSOP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX5581AEUP+ | DAC, 1 FUNC, SERIAL INPUT LOADIN | 3464 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2634HUD-HZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10970 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.03780 | $9.0378 |
| 182 | $7.44291 | $1354.60962 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။