အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TMS320DM642AZDKA6 |
| LIXINC Part # | TMS320DM642AZDKA6 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ထည့်သွင်းထားသော - dsp (ဒစ်ဂျစ်တယ်အချက်ပြပရိုဆက်ဆာများ) |
| ဖော်ပြချက် | DSP, 32-BIT SIZE, 64-EXT BIT, 75 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TMS320DM642AZDKA6 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TMS320DM642AZDKA6 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Fixed Point |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ထည့်သွင်းထားသော - dsp (ဒစ်ဂျစ်တယ်အချက်ပြပရိုဆက်ဆာများ) |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ကြားခံ: | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| နာရီနှုန်း: | 600MHz |
| non-volatile memory: | External |
| on-chip ram: | 160kB |
| ဗို့အား - i/o: | 3.30V |
| voltage - core: | 1.40V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 548-FBGA, FCBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 548-FCBGA (23x23) |
| TMS320C6412GDKA500 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS320DM648ZUT9 | IC DGTL MEDIA PROC 529-FCBGA | 1105 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS320C31PQL | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1230 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS47L90-CWZR | IC LOW PRW AUDIO HUB | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM320C6701GJCA12EP | V62/03669-01XA -320C6701 FLOATIN | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS320C6412AZNZ5 | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADBF609WCBCZ502 | BLACKFIN CORE PROCESSOR W/HD PV | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CS496122-CQZ | IC DSP 32BIT 16CH SER IO 144LQFP | 2322 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS320LBC51PZ57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADSP-BF537BBCZ-5B | IC DSP CTLR 16BIT 208CSBGA | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADSP-BF516BBCZ-4F4 | BLACKFIN DSP PROCESSOR | 1071 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNETV2501INPGF | IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 176LQFP | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADSP-21478BSWZ-2A | SHARC DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10972 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $87.86000 | $87.86 |
| 60 | $77.21419 | $4632.8514 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။