အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PIC32MX575F512L-80V/PT PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | PIC® 32MX |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | MIPS32® M4K™ |
| core အရွယ်အစား: | 32-Bit |
| အရှိန်: | 80MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 85 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 512KB (512K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 64K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| data converters များ: | A/D 16x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-TQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 100-TQFP (12x12) |
| PIC16F721-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 2448 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY90387SPMT-GS-389E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F19185T-I/MV | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48UQFN | 4282 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F1765-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPC5604PF1VLL6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCF52264AF80 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADUC7025BCPZ32 | IC MCU 16/32B 32KB FLASH 64LFCSP | 7394 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F1719-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LC65B-04I/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| N79E855AWG | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCF5234CVM100 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, COL | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M306N4FGTFP | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 1136 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MX270F256B-I/SO | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10906 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.85000 | $9.85 |
| 25 | $9.02475 | $225.61875 |
| 100 | $8.16955 | $816.955 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။