အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R5F100GJGNA#40 |
| LIXINC Part # | R5F100GJGNA#40 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48HWQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R5F100GJGNA#40 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R5F100GJGNA#40 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | RL78/G13 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | RL78 |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 32MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 34 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 256KB (256K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 8K x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 20K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 10x8/10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-HWQFN (7x7) |
| PIC18LF26K22-I/SO | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC | 1489 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F51306BDFK#10 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F1783T-I/MV | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430F6768AIPZ | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32F091VCT6 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MK21FX512VMC12 | KINETIS K21: 120MHZ CORTEX-M4F M | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MZ2048EFH144-I/PL | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430FR59471IRHAT | IC MCU 16BIT 32KB FRAM 40VQFN | 1016 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90F020CPMT-GS-9053 | IC MCU 120LQFP | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F100MLGFB#30 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 80LFQFP | 1028 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8F0813SJ005EG2156 | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MKE04Z64VQH4 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFP | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAMD20J17A-MU | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN | 1919 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10949 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.43820 | $2.4382 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။