အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | S9S08RNA16W2MTJR |
| LIXINC Part # | S9S08RNA16W2MTJR |
| ထုတ်လုပ်သူ | NXP Semiconductors |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20TSSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | S9S08RNA16W2MTJR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | S9S08RNA16W2MTJR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | NXP Semiconductors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | NXP Semiconductors |
| စီးရီး: | S08 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | S08 |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 20MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 16 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 16KB (16K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 256 x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 2K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 10x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-TSSOP |
| MB90F543GSPF-GS-9001 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC24F32KA302T-I/ML | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F11MMDAFB#10 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 80LQFP | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F5110JADNE#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48HWQFN | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LF18877-E/MV | IC MCU 8BIT 56KB FLASH 40UQFN | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM46L840CPGET | IC MCU 16/32BIT 1.25MB 144LQFP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LF18875-E/P | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM3S2678-IQR50-A0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EFM32JG1B100F256IM32-C0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 32QFN | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCF51JM32EVLD | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44LQFP | 1120 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33FJ64MC204-I/ML | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32F429VET6TR | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MK0256MCJ064T-E/R4X | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64VQFN | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10923 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.27250 | $3.2725 |
| 5000 | $1.58270 | $7913.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။