အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | M481LIDAE |
| LIXINC Part # | M481LIDAE |
| ထုတ်လုပ်သူ | Nuvoton Technology Corporation America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48LQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | M481LIDAE PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | M481LIDAE |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Nuvoton Technology Corporation America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Nuvoton Technology Corporation America |
| စီးရီး: | NuMicro M480 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | ARM® Cortex®-M4F |
| core အရွယ်အစား: | 32-Bit |
| အရှိန်: | 192MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, LINbus, SCI, SmartCard, SPI, USB |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, LVR, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 41 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 512KB (512K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 160K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| data converters များ: | A/D 12x12b SAR; D/A 2x12b |
| oscillator အမျိုးအစား: | External, Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-LQFP (7x7) |
| SPC5747CK1CMJ2 | IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT89C51RC2-SLSUL | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33EV64GM102-E/MM | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATMEGA1280-16CU | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100CBGA | 1217 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC24EP32MC202-I/SO | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LF19156-E/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28UQFN | 1565 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATXMEGA256C3-MHR | IC MCU 8/16BIT 256KB FLASH 64QFN | 1740 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16C54-RC/SO | IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC | 1095 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATXMEGA384D3-MHR | IC MCU 8/16BIT 384KB FLASH 64QFN | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATXMEGA256D3-MHR | IC MCU 8/16BIT 256KB FLASH 64QFN | 7482 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5S726B1D216FP#V0 | IC MCU 32BIT ROMLESS | 1216 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F565N4FDFP#10 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC24FJ96GA006-I/MR | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64VQFN | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10971 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.14000 | $5.14 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။