အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PIC32MX570F512H-I/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX570F512H-I/PT |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PIC32MX570F512H-I/PT PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PIC32MX570F512H-I/PT |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | PIC® 32MX |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | MIPS32® M4K™ |
| core အရွယ်အစား: | 32-Bit |
| အရှိန်: | 40MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 49 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 512KB (512K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 64K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| data converters များ: | A/D 28x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 64-TQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 64-TQFP (10x10) |
| PIC16LC622AT-04I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33EP256GP502-E/SS | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SSOP | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18LF27K42-E/SP | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SPDIP | 1503 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16C72A-20I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC | 3815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F11NMGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430FR5968IRGZR | IC MCU 16BIT 48KB FRAM 48VQFN | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18F46K42-E/P | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP | 1499 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAME70J20B-ANT | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 2354 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LPC1111FHN33/203,5 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 32HVQFN | 1037 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18F57Q43-I/6LX | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48VQFN | 1088 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F721-I/SS | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| C8051F398-A-GM | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18F24K42-E/MV | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28UQFN | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11200 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.07000 | $6.07 |
| 25 | $5.56021 | $139.00525 |
| 100 | $5.04090 | $504.09 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။