အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| LIXINC Part # | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PIC32MX270F256BT-50I/SO PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | PIC® 32MX |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | MIPS32® M4K™ |
| core အရွယ်အစား: | 32-Bit |
| အရှိန်: | 50MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 19 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 256KB (256K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 64K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| data converters များ: | A/D 9x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 28-SOIC |
| PIC32MZ1024ECM144T-I/PH | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TQFP | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NUC123LD4AE0 | IC MCU 32BIT 68KB FLASH 48LQFP | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8F2422VS020SG | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC24F08KL301-I/P | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90F022CPF-GS | IC MCU MICOM FLASH 100QFP | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S912ZVHY32F1VLL557 | MICROCONTROLLER, 16 BIT, HCS12 C | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18F46K20-E/ML | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN | 1294 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPC5748CBK0AVKU2 | IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F101BAANA#20 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32HWQFN | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z86C1505VSCR2306 | IC MCU 8BIT 4KB ROM 44PLCC | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R7FS3A6783A01CNE#AC0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F18323-I/SL | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC | 5769 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430F2471TPM | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 1204 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10851 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.97102 | $3.97102 |
| 1600 | $3.54324 | $5669.184 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။