အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ATMEGA48-20MMH |
| LIXINC Part # | ATMEGA48-20MMH |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ATMEGA48-20MMH PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ATMEGA48-20MMH |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | AVR® ATmega |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | AVR |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 20MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, SPI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 23 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 4KB (2K x 16) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 256 x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 512 x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 8x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 28-VQFN (4x4) |
| PIC16LF1789-E/ML | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN | 1088 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB89635PF-GT-483-BND | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F100LEGFB#50 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY9AF115NAPF-G-JNE1 | IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100QFP | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32H757AII6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169UFBGA | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC24F16KL401-I/MQ | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20VQFN | 3407 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY91F526KJCPMC1-GS-F4E1 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 144LQFP | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90020PMT-GS-194-BND | IC MCU 120LQFP | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAMD20G17A-MN | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFN | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAML21E15B-MUT | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32QFN | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMS5703137DPGEQQ1 | IC MCU 16/32BIT 3MB FLSH 144LQFP | 1488 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATMEGA48PV-10PU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY8C4548AXI-S475 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11798 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78000 | $1.78 |
| 25 | $1.63836 | $40.959 |
| 100 | $1.47702 | $147.702 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။