အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PIC16F1614-E/P |
| LIXINC Part # | PIC16F1614-E/P |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PIC16F1614-E/P PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PIC16F1614-E/P |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | PIC® XLP™ 16F |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | PIC |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 32MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 12 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 7KB (4K x 14) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 512 x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.3V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 8x10b; D/A 1x8b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 14-PDIP |
| MC56F8335VFGE | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 128LQFP | 1297 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430F67641IPZ | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MX450F128L-V/PT | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATXMEGA32D4-ANR | IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44TQFP | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16C72AT-20I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TM4C123BE6PMI | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 1490 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M306NKFJGP#U3 | IC MCU 16BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 2636 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S9S12GN32F0VLF | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90439PFV-G-462E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 100LQFP | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM8L151G6Y6TR | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28WLCSP | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MK0512MCJ048T-E/Y8X | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48TQFP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAM4N16CA-CFU | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100VFBGA | 1859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC908GZ16MFAE | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10871 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.45000 | $1.45 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။