အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R5F21272SNFP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F21272SNFP#U0 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | MICROCONTROLLER, 16 BIT TRANSIST |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R5F21272SNFP#U0 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R5F21272SNFP#U0 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | R8C/2x/27 |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | R8C |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 20MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | LED, POR, Voltage Detect, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 25 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 8KB (8K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 512 x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.2V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 12x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 32-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 32-LQFP (7x7) |
| ATSAML10D16A-YF | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 24SSOP | 1586 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8F011APB020SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M483KGCAE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 128LQFP | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F111PGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 100LFQFP | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8F0431SH020SG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC | 4636 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAMD20G16A-MN | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48QFN | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F104JEAFA#30 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 52LQFP | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LF720-I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP | 1130 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18LF25K22-I/ML | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN | 1575 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32H7A3NIH6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33FJ06GS102T-I/MM | IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90F342ASPFR-G | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430F5333IPZR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11385 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.02000 | $3.02 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။