အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R5F10RJAGFA#50 |
| LIXINC Part # | R5F10RJAGFA#50 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R5F10RJAGFA#50 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R5F10RJAGFA#50 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | RL78/L12 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | RL78 |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 24MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 37 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 16KB (16K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 2K x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 1K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 10x8/10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 52-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 52-LQFP (10x10) |
| STM32L4Q5RGT6 | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8673312PSG | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28DIP | 1041 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY8C4247LQI-BL483T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56QFN | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F100MHAFA#10 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EFM8LB11F16ES1-C-QFN24R | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY90428GCPFV-GS-519E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LPC1548JBD64QL | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY8C4125AZI-S423 | NO WARRANTY | 2446 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY8C4126AXI-S445 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT91SAM7SE32B-CU | IC MCU 16/32B 32KB FLSH 144LFBGA | 1163 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TM4C1230C3PMI7R | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATTINY24A-CCU | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 15UFBGA | 14489 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAMD51P20A-AF | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10989 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.31930 | $1.3193 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။