အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | W77E058A40FL |
| LIXINC Part # | W77E058A40FL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Nuvoton Technology Corporation America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | W77E058A40FL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | W77E058A40FL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Nuvoton Technology Corporation America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Nuvoton Technology Corporation America |
| စီးရီး: | W77 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | 8051 |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 40MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | EBI/EMI, Serial Port |
| အရံပစ္စည်းများ: | POR, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 36 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 32KB (32K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 1K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| data converters များ: | - |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 44-BQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| DSPIC33CH64MP505T-I/PT | IC MCU 16BIT 88KB FLASH 48TQFP | 2581 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| S912ZVHY64F1CLL | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MK60DN512VMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 3088 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33FJ256MC510-I/PF | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP | 1181 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HD64F7144FW50 | RISC MCU, 32-BIT | 1093 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8F022AQB020EG | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN | 1554 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM3S1162-EQC50-A2 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT91SAM7XC512-CU | IC MCU 16/32BIT 512KB 100TFBGA | 1685 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F1765T-I/ST | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M30624FGPFP#U9C | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33FJ64MC710A-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33FJ128MC710AT-I/PF | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC30F3010T-30I/ML | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10905 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36604 | $8.36604 |
| 96 | $8.36604 | $803.13984 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။