အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R5F100PHGFB#30 |
| LIXINC Part # | R5F100PHGFB#30 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R5F100PHGFB#30 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R5F100PHGFB#30 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | RL78/G13 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | RL78 |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 32MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 82 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 192KB (192K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 8K x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 16K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 20x8/10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 100-LFQFP (14x14) |
| R5F101SHDFB#30 | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 128LFQFP | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATMEGA48V-10AU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP | 3342 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC56F8011VFAE | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP | 2183 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY90347ESPMC-GS-756E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MZ1025DAL176-V/2J | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F1455-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32F756ZGY6TR | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 143CSP | 5895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC33EP64GS805-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48TQFP | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F2L35CCNFP#U0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F101MGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC32MZ2064DAG176T-I/2J | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90423GAVPF-G-320 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XMC1301T016F0008ABXUMA1 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP | 5127 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10951 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75000 | $4.75 |
| 225 | $4.75000 | $1068.75 |
| 250 | $4.28660 | $1071.65 |
| 500 | $3.84633 | $1923.165 |
| 1000 | $3.24390 | $3243.9 |
| 2500 | $3.08170 | $7704.25 |
| 5000 | $2.96585 | $14829.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။