အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| LIXINC Part # | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64CSPBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AT89C51CC03UA-7CTUM PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | AT89C CAN |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | 80C51 |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 40MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CANbus, SPI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 36 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 64KB (64K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 2K x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 2.25K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 8x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | External |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 64-LFBGA, CSPBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 64-CSPBGA (8x8) |
| MB90F020CPMT-GS-9158 | IC MCU 120LQFP | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADUC7126BSTZ126IRL | IC MCU 16/32B 126KB FLASH 80LQFP | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LF1566T-I/SS | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC18F6525-E/PT | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC24EP64MC203-E/M5 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36VTLA | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430FR2675TPTR | IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 48LQFP | 1893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32G474VET6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F1823-E/ML | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN | 1318 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16C621A-20I/SO | IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LPC11U14FET48/201, | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TFBGA | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC908AB32MFUE | MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08 | 1588 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M30620FCNFP#U3 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 1066 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPC56EC74L7C9ECY | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11385 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36000 | $8.36 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။