အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R5F213G5CNNP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F213G5CNNP#U0 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 24HWQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R5F213G5CNNP#U0 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 21 - May 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R5F213G5CNNP#U0 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | R8C/3x/3GC |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | R8C |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 20MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 19 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 24KB (24K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 2K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 24-HWQFN (4x4) |
| R5F104GADNA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48WQFN | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90022PF-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC68HC705C8ACP | IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F101LFDFB#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F566TFFDFP#30 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z86D991PZ008SC | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PK30X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LM3S1J16-IQR50-C0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16F18325-I/STVAO | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MSP430F6658IZQWR | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 113BGA | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DSPIC30F2012T-20I/ML | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90214PF-GT-347-BND-AE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 80PQFP | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F5111JADLF#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64FLGA | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10822 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။