အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | PIC18F2585-H/SP |
| LIXINC Part # | PIC18F2585-H/SP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SPDIP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | PIC18F2585-H/SP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | PIC18F2585-H/SP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | PIC® 18F |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | PIC |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 25MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 25 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 48KB (24K x 16) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 1K x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 3.25K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 4.2V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 8x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 150°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 28-SPDIP |
| MB96F673AAPMC-GSE2 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16C926T-I/L | IC MCU 8BIT 14KB OTP 68PLCC | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90457SPMT-GT-124E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB95F128MBPMC-G-N9-YE1 | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EFM8LB10F16E-A-QSOP24 | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QSOP | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EFM32GG11B510F2048IL120-A | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 120BGA | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB89567APFV-GS-249E1 | IC MCU 8BIT 32KB MROM 80LQFP | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F100JFDFA#V0 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 52LQFP | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F10EBDANA#20 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 32HWQFN | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F101LHAFA#X0 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 64LQFP | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90497GPMC-G-104-JNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64LQFP | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT90LS2343-4PI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ZGP323HAH4816G | IC MCU 8BIT 16KB OTP 48SSOP | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10938 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။