အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MB90347DASPFV-GS-203E1 |
| LIXINC Part # | MB90347DASPFV-GS-203E1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Cypress Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MB90347DASPFV-GS-203E1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MB90347DASPFV-GS-203E1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Cypress Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Cypress Semiconductor |
| စီးရီး: | F²MC-16LX MB90340 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | F²MC-16LX |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 24MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | DMA, POR, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 82 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 128KB (128K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Mask ROM |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 6K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 16x8/10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | External |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 100-LQFP (14x14) |
| MB96F395RSAPMC-G-JNE2 | IC MCU 16BIT 160KB FLASH 100LQFP | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT89S8253-24PI | IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16C56T-10E/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P87LPC764FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB OTP 20TSSOP | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPD78F1213GA-HAA-AX | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48TQFP | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB96384RSCPMC-GS-116E2 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 120LQFP | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M30281F8HP#U3B | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT32UC3L032-D3HR | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TLLGA | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB96385RSCPMC-GS-122E2 | IC MCU 16BIT 160KB MROM 120LQFP | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB95F118NSPMC-G-JNE1 | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 52LQFP | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90035PMC-GS-120E1 | IC MCU 120LQFP | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| C8051F983-GM | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB96F615RBPMC-GS-ERE2 | IC MCU 16BIT 160KB FLASH 48LQFP | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10878 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။