အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LM3S300-EGZ25-C2 |
| LIXINC Part # | LM3S300-EGZ25-C2 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LM3S300-EGZ25-C2 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LM3S300-EGZ25-C2 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Discontinued at Digi-Key |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | ARM® Cortex®-M3 |
| core အရွယ်အစား: | 32-Bit |
| အရှိန်: | 25MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | I²C, Microwire, SPI, SSI, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 36 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 16KB (16K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 4K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 3V ~ 3.6V |
| data converters များ: | - |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-VQFN (7x7) |
| PIC16LCE623-04E/SO | IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90F342CESPQC-GE2 | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100PQFP | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LC63-04I/SO | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F21244SNFP#V2 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F562T7BDFK#13 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R7FS124763A01CFL#AA0 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LFQFP | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M308B8SGP#U5 | IC MCU 16/32BIT ROMLESS 144LFQFP | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DF2145BVFA10V | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| C167CRLMHAKXQLA1 | IC MCU 16BIT ROMLESS 144MQFP | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCF5216CVM66J | IC MCU 32B 512KB FLASH 256MAPBGA | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPD78F9221MC(T)-5A4-A | IC MCU | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PIC16LF1512-E/MV | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28UQFN | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90347ESPMC-GS-470E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10896 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။