အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | R5F10CMDCLFB#32G |
| LIXINC Part # | R5F10CMDCLFB#32G |
| ထုတ်လုပ်သူ | Renesas Electronics America |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 16BIT LFQFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | R5F10CMDCLFB#32G PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | R5F10CMDCLFB#32G |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Renesas Electronics America |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Renesas Electronics America |
| စီးရီး: | RL78/D1x |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | RL78 |
| core အရွယ်အစား: | 16-Bit |
| အရှိန်: | 24MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | DMA, Motor Control, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 63 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 48KB (48K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | FLASH |
| eeprom အရွယ်အစား: | 8K x 8 |
| သိုး အရွယ်အစား: | 3K x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| data converters များ: | A/D 8x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | Internal |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 80-LQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 80-LFQFP (12x12) |
| UPD70F3558M1GMA-GBK-QS-AX | IC MICROCONTROLLER | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB90522BPMC1-G-172E1 | IC MICROCONTROLLER 120LQFP | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| EFM32TG11B520F128GM32-A | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPD70F3537F1A-MNM-E2-Q-A | IC MICROCONTROLLER | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB91F524BWEPMC1-GSE2 | IC MICROCONTROLLER | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F10PGDCLFB#35 | IC MCU 16BIT LFQFP | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB9AF116NAPMC-G-JNE2 | IC MM MCU | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB89193PF-G-186-BND-RE1 | IC MCU 8BIT 8KB MROM 28SOP | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB89983PMC-G-219E1 | IC MCU 8BIT 8KB MROM 64LQFP | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TT21401-44LQI33T | IC MCU 32BIT 44QFN | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D338003FPV | IC MCU | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB9AF112NPMC-G-103E1 | IC MCU 32BIT | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UPD703033BYGC-J82-8EU-A | MOSFET N-CH | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10881 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။