အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MB89635RPF-G-1443E1 |
| LIXINC Part # | MB89635RPF-G-1443E1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Cypress Semiconductor |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MB89635RPF-G-1443E1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MB89635RPF-G-1443E1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Cypress Semiconductor |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုကွန်ထရိုလာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Cypress Semiconductor |
| စီးရီး: | F²MC-8L MB89630R |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | F²MC-8L |
| core အရွယ်အစား: | 8-Bit |
| အရှိန်: | 10MHz |
| ဆက်သွယ်မှု: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| အရံပစ္စည်းများ: | POR, PWM, WDT |
| i/o အရေအတွက်: | 53 |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အရွယ်အစား: | 16KB (16K x 8) |
| ပရိုဂရမ်မှတ်ဉာဏ်အမျိုးအစား: | Mask ROM |
| eeprom အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 512 x 8 |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့ရေး (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| data converters များ: | A/D 8x10b |
| oscillator အမျိုးအစား: | External |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 64-BQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 64-QFP (14x20) |
| UPD76F0193F1A9-JA8-E2-D-A | IC MICROCONTROLLER SMD | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P89LPC9381FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28TSSOP | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F56217BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F56218BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| R5F36CAMDFB#V2 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SPC5774KQK0MMY3 | SPC5774KQK0MMY3 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M30291FCTHP#U7A-T | MCU LQFP | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB96F613RBPMC-GS-114E2 | IC AUTO MCU | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MB9G711ABPMC-GSK5E1 | IC MM MCU 144LQFP | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P5CD041XU/T1ALEK2J | P5CD041XU/T1ALEK2J | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TT21100-48LQI36T | IC MCU 32BIT 48QFN | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PBASIC48W/PE | IC MCU BS2PE INTERPR CHIP 48SMD | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TMA448-56LQI44AB | IC MCU TRUETOUCH | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10988 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။