အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ATSAMA5D41B-CUR |
| LIXINC Part # | ATSAMA5D41B-CUR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုပရိုဆက်ဆာများ |
| ဖော်ပြချက် | BGA GREEN, IND TEMP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ATSAMA5D41B-CUR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ATSAMA5D41B-CUR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုပရိုဆက်ဆာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | SAMA5D4 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | ARM® Cortex®-A5 |
| cores/bus width အရေအတွက်: | 1 Core, 32-Bit |
| အရှိန်: | 600MHz |
| ပူးတွဲပရိုဆက်ဆာ/dsp: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| ram ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ: | LPDDR, LPDDR2, DDR2 |
| ဂရပ်ဖစ်အရှိန်: | Yes |
| display & interface controllers: | LCD, Touchscreen |
| အီသာနက်: | 10/100Mbps (1) |
| sata: | - |
| ယူအက်စ်ဘီ: | USB 2.0 (3) |
| ဗို့အား - i/o: | 1.2V, 1.8V, 3.3V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| လုံခြုံရေးအင်္ဂါရပ်များ: | AES, SHA, TDES, TRNG |
| အထုပ်/အထုပ်: | 289-LFBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 289-LFBGA (14x14) |
| MPC8247VRTMFA | POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC | 4342 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCIMX6U1AVM10AC | I.MX 6 SERIES 64-BIT MPU DUAL A | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC8641VJ1000NE | IC MPU E600 SGL CORE 994FCCBGA | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AM3356BZCZA60 | IC MPU SITARA 600MHZ 324NFBGA | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STM32MP153AAA3T | MPU WITH ARM DUAL CORTEX-A7 650 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| OMAPL138BZWTA3R | IC MPU OMAP-L1X 375MHZ 361NFBGA | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8018010FEG | IC MPU Z180 10MHZ 80QFP | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XPC860ENCZP50D3 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, POW | 10537 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| GCIXP1200GA | IXP NETWORK PROCESSOR, 32 BIT, 1 | 56371 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AM5729BABCX | VAYU PG 2.0 | 1214 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LS2088AXE7TTB | LS2088A XT WE 1800 R1.1 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AM3358BZCZA80 | IC MPU SITARA 800MHZ 324NFBGA | 1146 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCIMX502CVK8B | I.MX50 32-BIT MPU, ARM CORTEX-A8 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11844 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.72000 | $11.72 |
| 1000 | $8.67262 | $8672.62 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။