အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MPC8358ECZUADDE |
| LIXINC Part # | MPC8358ECZUADDE |
| ထုတ်လုပ်သူ | NXP Semiconductors |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုပရိုဆက်ဆာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MPU MPC83XX 266MHZ 740TBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MPC8358ECZUADDE PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MPC8358ECZUADDE |
| အမှတ်တံဆိပ်: | NXP Semiconductors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုပရိုဆက်ဆာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | NXP Semiconductors |
| စီးရီး: | MPC83xx |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | PowerPC e300 |
| cores/bus width အရေအတွက်: | 1 Core, 32-Bit |
| အရှိန်: | 266MHz |
| ပူးတွဲပရိုဆက်ဆာ/dsp: | Communications; QUICC Engine, Security; SEC |
| ram ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ: | DDR, DDR2 |
| ဂရပ်ဖစ်အရှိန်: | No |
| display & interface controllers: | - |
| အီသာနက်: | 10/100/1000Mbps (1) |
| sata: | - |
| ယူအက်စ်ဘီ: | USB 1.x (1) |
| ဗို့အား - i/o: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| လုံခြုံရေးအင်္ဂါရပ်များ: | Cryptography, Random Number Generator |
| အထုပ်/အထုပ်: | 740-LBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| KMPC8560PX667JB | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KMPC8540PX667LC | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAMA5D24B-CUR | IC MCU 32BIT EXT MEM 256TFBGA | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC68MH360EM25L | IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z8S18020VSC | IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC8548EHXAQG | IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 79RC32H435-266BCGI | IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC8360EVVAGDG | IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KMPC8543HXANG | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 1000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC852TCZT50A | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Z84C0010FEC | IC MPU Z80 10MHZ 44QFP | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KMPC8541EPXALF | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KMPC8321EZQADDC | IC MPU MPC83XX 266MHZ 516BGA | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10946 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။