အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | KMPC860PZQ80D4 |
| LIXINC Part # | KMPC860PZQ80D4 |
| ထုတ်လုပ်သူ | NXP Semiconductors |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုပရိုဆက်ဆာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | KMPC860PZQ80D4 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | KMPC860PZQ80D4 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | NXP Semiconductors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | မြှုပ်သွင်းထားသော - မိုက်ခရိုပရိုဆက်ဆာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | NXP Semiconductors |
| စီးရီး: | MPC8xx |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | MPC8xx |
| cores/bus width အရေအတွက်: | 1 Core, 32-Bit |
| အရှိန်: | 80MHz |
| ပူးတွဲပရိုဆက်ဆာ/dsp: | Communications; CPM |
| ram ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ: | DRAM |
| ဂရပ်ဖစ်အရှိန်: | No |
| display & interface controllers: | - |
| အီသာနက်: | 10Mbps (4), 10/100Mbps (1) |
| sata: | - |
| ယူအက်စ်ဘီ: | - |
| ဗို့အား - i/o: | 3.3V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 95°C (TA) |
| လုံခြုံရေးအင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အထုပ်/အထုပ်: | 357-BBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 357-PBGA (25x25) |
| MC8640HX1067NE | IC MPU MPC86XX 1.067GHZ 994BGA | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KMPC8270VRMIBA | IC MPU MPC82XX 266MHZ 516BGA | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC8548ECPXAUJD | IC MPU MPC85XX 1.333GHZ 783BGA | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MC68360ZP25L | IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCIMX515DJM8C | IC MPU I.MX51 800MHZ 529MAPBGA | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC8544DVTALFA | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC8347ECVVAGDB | IC MPU MPC83XX 400MHZ 672TBGA | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STA1085EOA | LFBGA16X16X1.7 361 F | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC8540CVT667JC | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC850SRZQ50BU | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P1016NXN5BFB | IC MPU Q OR IQ 667MHZ 561TEBGA1 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MPC885CZP133 | IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ATSAMA5D28B-CU | IC MCU 32BIT 289LFBGA | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10850 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။