အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | 1SX210HN3F43E2VG |
| LIXINC Part # | 1SX210HN3F43E2VG |
| ထုတ်လုပ်သူ | Intel |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › ထည့်သွင်းထားသည် - chip (soc) ပေါ်တွင် စနစ် |
| ဖော်ပြချက် | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | 1SX210HN3F43E2VG PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | 1SX210HN3F43E2VG |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Intel |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | ထည့်သွင်းထားသည် - chip (soc) ပေါ်တွင် စနစ် |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Intel |
| စီးရီး: | Stratix® 10 SX |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ဗိသုကာပညာ: | MCU, FPGA |
| core ပရိုဆက်ဆာ: | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| flash အရွယ်အစား: | - |
| သိုး အရွယ်အစား: | 256KB |
| အရံပစ္စည်းများ: | DMA, WDT |
| ဆက်သွယ်မှု: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| အရှိန်: | 1.5GHz |
| မူလဂုဏ်ရည်များ: | FPGA - 2100K Logic Elements |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1760-BBGA, FCBGA |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1760-FBGA (42.5x42.5) |
| 5ASXBB3D4F35C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1152FBGA | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX210HU3F50I3VG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX250HN2F43I1VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| A2F500M3G-1CS288 | IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 288CSP | 900 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XCZU19EG-2FFVE1924I | IC SOC CORTEX-A53 1924FCBGA | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX280HU2F50I2LG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 5ASXBB5D4F31C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX250HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX280HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX280LU3F50E2LG | IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2397BGA | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX280HN3F43E2LGS3 | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 1SX210HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XCZU19EG-L2FFVB1517E | IC SOC CORTEX-A53 1517FCBGA | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10846 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19491.00000 | $19491 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။