အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ISL84543IB |
| LIXINC Part # | ISL84543IB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - အန်နာလော့ခလုတ်များ၊ ဘီလ်ဆစ်ကိရိယာများ၊ ဆော့ဖ်ဝဲများ |
| ဖော်ပြချက် | SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ISL84543IB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ISL84543IB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - အန်နာလော့ခလုတ်များ၊ ဘီလ်ဆစ်ကိရိယာများ၊ ဆော့ဖ်ဝဲများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ဆားကစ်ပြောင်း: | SPST - NO/NC |
| multiplexer/demultiplexer circuit: | 1:1 |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| ပြည်နယ်အတွင်း ခုခံမှု (အမြင့်ဆုံး): | 60Ohm |
| ချန်နယ်မှ ချန်နယ် ကိုက်ညီမှု (δron): | 800mOhm |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း (v+): | 2.7V ~ 12V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ dual (v±): | - |
| ပြောင်းချိန် (တန်၊ အဖွင့်) (အမြင့်ဆုံး): | 100ns, 75ns |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| အားသွင်းဆေးထိုး: | 1pC |
| ချန်နယ်စွမ်းရည် (cs(off)၊ cd(off)): | 8pF, 8pF |
| လက်ရှိ - ယိုစိမ့်မှု (ပိတ်ထားသည်)) (အမြင့်ဆုံး): | 100pA |
| crosstalk: | -90dB @ 1MHz |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SOIC |
| ADG836LYRMZ | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP | 2491 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 74LVC1G384GV-Q100H | IC BILATERAL SWITCH 5TSOP | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG802BRTZ-REEL7 | IC SWITCH SPST SOT23-6 | 3798 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4597DBVR | MAX4597 SINGLE-CHANNEL 10-OHM SP | 45977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL54051IRUZ-T | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, PDSO6 | 2614 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TS5A23167DCURG4 | 5V ANALOG SWITCH | 48826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4712EUE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DG412DJ | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 1540 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG5412FTRUZ-EP-R7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG739BRUZ-REEL7 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP | 1565 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG784BCPZ | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 20LFCSP | 1407 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC1393IS#PBF | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NLAS4066DTR2G | IC SWITCH DUAL SPST 16TSSOP | 23418 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11300 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။