အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ADG409BN |
| LIXINC Part # | ADG409BN |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - အန်နာလော့ခလုတ်များ၊ ဘီလ်ဆစ်ကိရိယာများ၊ ဆော့ဖ်ဝဲများ |
| ဖော်ပြချက် | 4-CH, DIFFERENTIAL MULTIPLEXER |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ADG409BN PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ADG409BN |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - အန်နာလော့ခလုတ်များ၊ ဘီလ်ဆစ်ကိရိယာများ၊ ဆော့ဖ်ဝဲများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ဆားကစ်ပြောင်း: | SP4T |
| multiplexer/demultiplexer circuit: | 4:1 |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 2 |
| ပြည်နယ်အတွင်း ခုခံမှု (အမြင့်ဆုံး): | 100Ohm |
| ချန်နယ်မှ ချန်နယ် ကိုက်ညီမှု (δron): | 15Ohm (Max) |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း (v+): | 12V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ dual (v±): | ±15V |
| ပြောင်းချိန် (တန်၊ အဖွင့်) (အမြင့်ဆုံး): | - |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| အားသွင်းဆေးထိုး: | 20pC |
| ချန်နယ်စွမ်းရည် (cs(off)၊ cd(off)): | 11pF, 20pF |
| လက်ရှိ - ယိုစိမ့်မှု (ပိတ်ထားသည်)) (အမြင့်ဆုံး): | 500pA |
| crosstalk: | -85dB @ 100kHz |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-PDIP |
| DG384ACJ | GENERAL PURPOSE ANALOG SWITCH | 1024 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CD74HC4016E | IC SWITCH QUAD 14DIP | 2328 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL54063IRTZ-T | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LVC1G3157DBVR | IC SWITCH SPDT SOT23-6 | 35467 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LV4053ATPWREP | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| NJU4052BM | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16DMP | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| QS4A101QG | IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP | 1902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4551ESE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 2566 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DG441BDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DG301ABA | CMOS ANALOG SWITCH | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PI3USB4000D | USB2 SWITCH,U-QFN1520-10,T&R,3K | 3804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74LV4051ADBR | IC MUX/DEMUX 8X1 16SSOP | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX385CSE+ | IC SWITCH DUAL DPST 16SOIC | 3527 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 19372 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.93000 | $4.93 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။