အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MAX4533CPP |
| LIXINC Part # | MAX4533CPP |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - အန်နာလော့ခလုတ်များ၊ ဘီလ်ဆစ်ကိရိယာများ၊ ဆော့ဖ်ဝဲများ |
| ဖော်ပြချက် | SPDT ANALOG SWITCH |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MAX4533CPP PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MAX4533CPP |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - အန်နာလော့ခလုတ်များ၊ ဘီလ်ဆစ်ကိရိယာများ၊ ဆော့ဖ်ဝဲများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tube |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ဆားကစ်ပြောင်း: | SPDT |
| multiplexer/demultiplexer circuit: | 2:1 |
| ဆားကစ်အရေအတွက်: | 4 |
| ပြည်နယ်အတွင်း ခုခံမှု (အမြင့်ဆုံး): | 175Ohm |
| ချန်နယ်မှ ချန်နယ် ကိုက်ညီမှု (δron): | 1Ohm |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ တစ်ခုတည်း (v+): | 9V ~ 36V |
| ဗို့အား - ထောက်ပံ့မှု၊ dual (v±): | ±4.5V ~ 18V |
| ပြောင်းချိန် (တန်၊ အဖွင့်) (အမြင့်ဆုံး): | 250ns, 150ns |
| -3db လှိုင်းနှုန်း: | - |
| အားသွင်းဆေးထိုး: | 1.5pC |
| ချန်နယ်စွမ်းရည် (cs(off)၊ cd(off)): | 5pF |
| လက်ရှိ - ယိုစိမ့်မှု (ပိတ်ထားသည်)) (အမြင့်ဆုံး): | 20nA |
| crosstalk: | -66dB @ 1MHz |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| mounting အမျိုးအစား: | Through Hole |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-PDIP |
| 74HCT4053PW,118 | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 5785 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG608TRUZ-REEL | IC MULTIPLEXER 8X1 16TSSOP | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG5412FBCPZ-RL7 | IC SWITCH QUAD SPST BID 16LFCSP | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL8499IV | SPDT, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 2916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4644EUA+T | IC SWITCH SPDT 8UMAX | 43466 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD8180AR | VIDEO MUX,2 CHANNEL, BIPOLAR | 110654 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADG406BP | 16 CH.MULTIPLEXER - I.C. | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX14753EUE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TSSOP | 11472271 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| QS4A215Q1G8 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 48QVSOP | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DG445ETE+ | DG445 IMPROVED, QUAD, SPST ANALO | 3268 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX361CPE+ | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 294166 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4613CUE+T | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LF13201MX | SPST, 4 FUNC, BIMOS | 3998 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10897 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.89000 | $2.89 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။