အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LAN91C96I-MS |
| LIXINC Part # | LAN91C96I-MS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Roving Networks / Microchip Technology |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LAN91C96I-MS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LAN91C96I-MS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Roving Networks / Microchip Technology |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - ထိန်းချုပ်ကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Roving Networks / Microchip Technology |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ပရိုတိုကော: | Ethernet |
| လုပ်ဆောင်ချက်: | Controller |
| ကြားခံ: | Parallel |
| စံနှုန်းများ: | 10 Base-T PHY |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3.3V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 50mA |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 100-BQFP |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 100-QFP (14x20) |
| BD93W21F-E2 | BD93W21F IS A USB TYPE-C POWER D | 3394 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CYWB0226ABSX-FDXIT | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA81 | 2986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TUSB8043RGCT | IC USB HUB CONTROLLER 64VQFN | 1092 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCI4520ZHK | BUS CONTROLLER PBGA257 | 1862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LAN91C111-NE | 10/100 ETHERNET MAC PHY | 7492 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KSZ8852HLEYA | IC ETHERNET CTLR 2PORT PCI 64LQF | 1066 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCI6420GHK | PCMCIA BUS CONTROLLER, PBGA288 | 45914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TSB14AA1TPFB | SERIAL I/O CONTROLLER | 15868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| USB7206-I/KDX | USB3.1 GEN2 HUB_NO PD_NO TYPE C | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ENC28J60T-I/SO | IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 88LX5153A0-BUU2C000 | IC G.HN CONTROLLER RGMII/SGMII | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX3140EEI+T | IC UART W/RS485 28-QSOP | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CY7C65621-56LTXI | USB BUS CONTROLLER, CMOS | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10833 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.34000 | $19.34 |
| 25 | $16.11417 | $402.85425 |
| 100 | $14.65042 | $1465.042 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။