အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TRS3222IDBR |
| LIXINC Part # | TRS3222IDBR |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - ဒရိုက်ဘာများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TRS3222IDBR PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TRS3222IDBR |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Transceiver |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - ဒရိုက်ဘာများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Obsolete |
| ပရိုတိုကော: | RS232 |
| ယာဉ်မောင်း / လက်ခံသူအရေအတွက်: | 2/2 |
| နှစ်ထပ်: | Full |
| လက်ခံသူ hysteresis: | 300 mV |
| ဒေတာနှုန်း: | 250kbps |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 20-SSOP |
| AD7306JN | IC TRANSCEIVER FULL 3/3 24DIP | 4367 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS90LV028ATMX | LINE RECEIVER, 2 FUNC, 2 RCVR, C | 8128 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 54LS156DMQB | DECODER/DRIVER | 2085 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN65LBC179QD | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC | 2035 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PEB2096HV2.1 | OCTAT-P OCTAL TRANSCEICER | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX207EEAG+ | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 24SSOP | 245341 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN75117P | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8DIP | 1057 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX14827AAWA+T | IC TRANSCEIVER 2/2 25WLP | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN75LVDS387DGGR | IC DRIVER 16/0 64TSSOP | 18898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HIN207CP | RS-232 TRANSMITTER/RECIEVER | 22115 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN75C1154DW | IC TRANSCEIVER FULL 4/4 20SOIC | 1099 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX202ECWE+ | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC | 1098 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM241LARZ | IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12897 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.72000 | $1.72 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။