အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SN75154D |
| LIXINC Part # | SN75154D |
| ထုတ်လုပ်သူ | Rochester Electronics |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - ဒရိုက်ဘာများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC RECEIVER 0/4 16SOIC |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SN75154D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SN75154D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Rochester Electronics |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Receiver |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - ဒရိုက်ဘာများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Rochester Electronics |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ပရိုတိုကော: | RS232 |
| ယာဉ်မောင်း / လက်ခံသူအရေအတွက်: | 0/4 |
| နှစ်ထပ်: | - |
| လက်ခံသူ hysteresis: | 3.3 V |
| ဒေတာနှုန်း: | - |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 70°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 16-SOIC |
| DS91C176TMA-NS | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 1391 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AD241JR | MULTIPLE LINE DRIVERS/RECEIVERS | 53353 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UJA1168ATK/0Z | IC TRANSCEIVER 1/1 14HVSON | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LT3669EUFD#PBF | IC TRANSCEIVER 1/1 28QFN | 1080 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| XR3082XIDTR-F | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX3455EETE | ESD PROTECTED USB TRANSCVR | 2978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2856HMS8-1#PBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP | 2459 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HIN232IB | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC | 10327 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| STOTG04EQTR | IC TRANSCEIVER 1/1 24QFN | 1972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HIN202CBN | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC | 5390 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DM2502CN | SERIAL IN PARALLEL OUT, TTL/H/L | 1232 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN74ABT541ADW | BUFFER/LINE DRIVER 8-CH NON-INVE | 3632 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2862IS8-2#PBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SO | 2075 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 60082 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 10 | $0.71849 | $7.1849 |
| 40 | $0.67799 | $27.1196 |
| 120 | $0.57765 | $69.318 |
| 520 | $0.47459 | $246.7868 |
| 1000 | $0.39323 | $393.23 |
| 2520 | $0.36611 | $922.5972 |
| 5000 | $0.35255 | $1762.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။