အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | LTC2863IS8-1#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC2863IS8-1#TRPBF |
| ထုတ်လုပ်သူ | LIXINC Electronics Co., Limited |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - ဒရိုက်ဘာများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ဖော်ပြချက် | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SO |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | LTC2863IS8-1#TRPBF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | LTC2863IS8-1#TRPBF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Transceiver |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - ဒရိုက်ဘာများ၊ လက်ခံကိရိယာများ၊ အာရုံခံကိရိယာများ |
| ထုတ်လုပ်သူ: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ပရိုတိုကော: | RS422, RS485 |
| ယာဉ်မောင်း / လက်ခံသူအရေအတွက်: | 1/1 |
| နှစ်ထပ်: | Full |
| လက်ခံသူ hysteresis: | 150 mV |
| ဒေတာနှုန်း: | 20Mbps |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 5.5V |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 8-SO |
| LT1739CFE#TRPBF | IC DRIVER 2/0 20TSSOP | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN65HVD1792D | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 7568574 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX207CNG | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 24DIP | 1131 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL4270EIRZ-T | IC TRANSCEIVER FULL 3/3 32QFN | 13798 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 54F547DM | DECODER/DRIVER | 1552 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ADM3068EARZ-R7 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC2856IDD-1#PBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DFN | 1181 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TJR1441DT/0Z | IC CAN BASIC TXRX SO8 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KSZ9021GN | IC TRANSCEIVER FULL 8/8 64QFN | 1622 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TRS232ECPWR | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP | 1328 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| GD65232N | IC TRANSCEIVER FULL 3/5 20DIP | 3844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CLC006BMX/NOPB | IC DRIVER 1/0 8SOIC | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TLK2201ARCPR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 64HVQFP | 19836 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 12362 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.47000 | $4.47 |
| 2500 | $3.61635 | $9040.875 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။