အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SN65LVPE502ARGER |
| LIXINC Part # | SN65LVPE502ARGER |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - signal buffers၊ repeaters၊ splitters |
| ဖော်ပြချက် | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SN65LVPE502ARGER PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SN65LVPE502ARGER |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Buffer, ReDriver |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - signal buffers၊ repeaters၊ splitters |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Not For New Designs |
| လျှောက်လွှာများ: | USB 3.0 |
| ထည့်သွင်းမှု: | CML |
| အထွက်: | VML |
| ဒေတာနှုန်း (အမြင့်ဆုံး): | 5Gbps |
| ချန်နယ်အရေအတွက်: | 2 |
| အချိန်နှောင့်နှေး: | 305ps |
| အချက်ပြအေးစက်: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| capacitance - ထည့်သွင်းခြင်း။: | 1.25 pF |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 3.6V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 100mA |
| Operating အပူချိန်: | 0°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 24-VQFN (4x4) |
| PI3EQX8904ZHEX | IC REDRIVER 4CHAN 8GBPS 42TQFN | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN65LVDS100DRG4 | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8SOIC | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS160PR410RNQT | 16G PCIE-4 REDRIVER | 1753 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4315CMS#TRPBF | IC ACCELERATR I2C HOTSWAP 12MSOP | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN65LVDS20DRFR | SN65LVDS20 4-GBPS PECL TO LVDS T | 5875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P82B715P | IC REDRIVER I2C 1CH 8DIP | 1188 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PI2EQX6814NJE | IC REDRIVER SAS/SATA 8CH 100LBGA | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| P82B96PWG4 | P82B96 DUAL BIDIRECTIONAL BUS BU | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4303CDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8DFN | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN65LVDS17DRFR | SN65LVDS17 2.5-V/3.3-V OSCILLATO | 9778 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS80PCI810NJYT | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 1662 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS90LV001TLD-NS | DS90LV001 800-MBPS LVDS BUFFER | 4806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MAX4950CTO+ | IC REDRIVER PCIE 4CH 42TQFN | 1137 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10851 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.06000 | $5.06 |
| 3000 | $2.39666 | $7189.98 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။