အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | DS08MB200TSQX/NOPB |
| LIXINC Part # | DS08MB200TSQX/NOPB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Texas Instruments |
| အမျိုးအစား | ပေါင်းစပ်ပတ်လမ်းများ › အင်တာဖေ့စ် - signal buffers၊ repeaters၊ splitters |
| ဖော်ပြချက် | IC MULTIPLEXER LVDS 4CH 48WQFN |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | DS08MB200TSQX/NOPB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | May 22 - May 26 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | DS08MB200TSQX/NOPB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Texas Instruments |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | Buffer, Multiplexer |
| အမျိုးအစားခွဲ: | အင်တာဖေ့စ် - signal buffers၊ repeaters၊ splitters |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Texas Instruments |
| စီးရီး: | - |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| လျှောက်လွှာများ: | LVDS |
| ထည့်သွင်းမှု: | BLVDS, CML, LVDS, LVPECL |
| အထွက်: | LVDS |
| ဒေတာနှုန်း (အမြင့်ဆုံး): | 800Mbps |
| ချန်နယ်အရေအတွက်: | 4 x 1:2, 2:1 |
| အချိန်နှောင့်နှေး: | 1.0ns |
| အချက်ပြအေးစက်: | - |
| capacitance - ထည့်သွင်းခြင်း။: | 3.5 pF |
| ဗို့အား-ထောက်ပံ့ရေး: | 3V ~ 3.6V |
| လက်ရှိ - ထောက်ပံ့မှု: | 225mA |
| Operating အပူချိန်: | -40°C ~ 85°C |
| mounting အမျိုးအစား: | Surface Mount |
| အထုပ်/အထုပ်: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 48-WQFN (7x7) |
| PI2EQX5904NJEX | IC REDRIVER PCIE 4CH 100LBGA | 3887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCA9515ADP,118 | IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP | 13394 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SCAN90004TVS/NOPB | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4300A-3IMS8#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4304IDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 10DFN | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| DS80PCI810NJYR | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 8122 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL33003IRT2Z-T | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PCA9511AD,118 | IC BUFFER I2C/SMBUS HOTSWAP 8SO | 4605 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SY89306VMG-TR | 3.3V/5V 2.5GHZ PECL/ECL DIFFEREN | 20859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PI2EQX6812ZHEX | IC REDRIVER 6.5GBPS 4CHAN 42TQFN | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SN65LVCP1414RLJR | SN65LVCP1414 14.2-GBPS QUAD CHAN | 18912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| LTC4300-2IMS8#PBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 1127 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ISL88694IH5-TK | SMBUS/ I2C BUS ACCELERATOR | 1642 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10805 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.59370 | $3.5937 |
| 2500 | $3.46060 | $8651.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။